Nejčastější otázky na RTT

Funguje to?

Naprosto a jednoznačně ano! RTT však samo o sobě nestačí, musíte změnu skutečně chtít a podílet se na svém uzdravení.

Jak se RTT liší od ostatních hypnoterapií?

RTT je pokročilá metoda hypnoterapie zahrnující vybrané prvky psychoterapie, kognitivně-behaviorální terapie a neurolingvistického programování tak, aby pomohla rychle najít a překonat příčinu problému a místo něho mysl pozitivně naladila směrem k žádoucímu cíli.

Jiné hypnoterapie mohou pracovat například pouze s pozitivními sugescemi (novými pozitivními myšlenkami), které obvykle bez odstranění původního problému nemají velký účinek, nebo jsou založené na nahrávce, která není „šitá na míru“ jako je tomu v případě RTT a mysl je pak nepřijme tak, jak je žádoucí.

Co když si myslím, že znám důvod mého problému?

Mnoho lidí mi to před sezením říká. Pak ale obvykle odhalíme celou řadu důvodů, kterých si nebyli vědomi. Na RTT je úžasné to, že i když si myslíte, že znáte důvod svého problému, začnete ho pak vidět ze zcela nového úhlu pohledu. To vám umožní změnit význam původní události, a nakonec změnit i své já. Mnoho klientů se vrací do událostí, které jsou úplně jiné, než očekávali. Věřte, že vaše mysl vám ukáže přesně to, co potřebujete vidět.

Pokud byste znali skutečný důvod vašeho problému, pravděpodobně byste jej již vyřešili.

Co když si nemyslím, že mohu být hypnotizován(a)?

Každý může být hypnotizován a přijímat myšlenky, které se rozhodl přijmout. Hypnóza je zcela přirozený stav, je velmi podobný stavu, kterým procházíte, když meditujete nebo třeba těsně před tím, než usnete, a nebo krátce po probuzení. Je to stav, kdy jste jednoduše uvolnění.

Není to nebezpečné?

Není. Během hypnózy se dostanete do příjemného uvolněného stavu, během kterého se mnou budete komunikovat. Je to stav podobný meditaci. Můžete se kdykoliv probrat, vše máte pod kontrolou a vše si pamatujete.

Co mohu udělat, abych se na své sezení připravil(a)?

Mysl se snaží vždy realizovat to, co je očekáváno. Takže se těšte na své sezení, říkejte si, že jste konečně našli něco, co vám bude fungovat a že jste připraveni na změny ve svém životě. Čím více si věříte a jste připraveni na změnu, tím pozitivnější výsledek si ze sezení odnesete!

Kdy začnu vidět změny?

Změny po hypnoterapii přicházejí v různých podobách. Někdy se dostaví velký posun ve vašich myšlenkách, fyziologii a chování okamžitě po sezení. Jindy změny postupně narůstají den za dnem a někdy se zdá, že se týdny až měsíce nic neděje, než se jednou ohlédnete a uvidíte vše, co je ve Vašem životě jiné.

Děláte hypnoterapii online? Je stejně účinná jako ta osobní?

Určitě! Většinu svých klientů vídám díky internetu a dosahuji s nimi úžasných výsledků. Jednou z výhod hypnoterapie online je, že probíhá v pohodlí domova, kde se často snadněji uvolníte a otevřete tak prostor pro kýženou změnu.

Jak probíhá RTT sezení se mnou můžete zjistit ZDE.

Jsem požitkářka a ráda zdolávám překážky. Pomáhat lidem překonat ty jejich na cestě k vysněnému životu, aby si i oni začali užívat života naplno, je mou radostí a posláním.  Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.